Zwolnij na chwilę i pozwól nam zadbać o siebie

 

Salon kosmetyczny - Poznań


Efektownia powstała z myślą o Was

Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie możecie odprężyć się i skupić  tylko na sobie, pozwalając naszemu personelowi zadbać o Wasze włosy, ciało i zmysły.

Efektownia może się stać Waszym najskuteczniejszym sprzymierzeńcem w staraniach o smukłą sylwetkę. Jeżeli chcecie zapomnieć o niedoskonałościach i cieszyć się pięknym ciałem, wybierzcie  właśnie nasz salon kosmetyczny.

 

Oferujemy przynoszące znakomite efekty i całkowicie bezpieczne zabiegi kriolipolizy, które wykonujemy najnowocześniejszym urządzeniem LipoCryo. Jako pierwszy salon kosmetyczny w Poznaniu proponujemy też odchudzające zabiegi Cosmosoft Body, które eliminują tkankę tłuszczową i redukują cellulit.

 

Dobrze przeszkolony personel, kosmetyki najnowszej generacji i profesjonalny sprzęt to gwarancja wysokiej jakości usług. Dobry salon kosmetyczny powinien dbać o komfort swoich klientów, dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom.

 

Poznań to miasto, w którym wiele osób narzeka na brak czasu – tym najbardziej zajętym proponujemy tak obmyślany program zabiegów, by mogły być wykonywane w tym samym momencie. W razie potrzeby pracujemy także poza standardowymi godzinami otwarcia salonu oraz dojeżdżamy do klientów.

Umów sie na wizytę: 518-443-779