Odchudzanie (kriolipoliza) Poznań

Zabiegi wyszczuplające

Odchudzanie (kriolipoliza) - Poznań

logo-lypo-cryo

 

 

Jest to nowatorska metoda służąca do miejscowej, nieinwazyjnej redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie faktu, jej wyjątkowej wrażliwości na niską temperaturę.

1 przyłożenie1 h300 zł
Dwa przyłożenia w trakcie jednej wizyty2h500 zł
Trzy przyłożenia w trakcie jednej wizyty3h700 zł
Cztery przyłożenia w trakcie jednej wizyty4h900 zł
 

Dzięki aparaturze marki LipoCryo w skuteczny i bezpieczny sposób można się pozbyć niechcianych fałdek z brzucha, ramion, pleców czy ud. Tę metodę docenią szczególnie osoby, które mają nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza jest nieinwazyjnym zabiegiem wspomagającym odchudzanie. W Poznaniu jest profesjonalnie przeprowadzana w niewielu salonach i gabinetach, a my korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który obsługuje dobrze przeszkolony personel. To gwarancja, że kriolipoliza przyniesie oczekiwane rezultaty, a więc zredukuje grubość warstwy tkanki tłuszczowej nawet o 45 procent.

Zabieg jest bezpieczny i dla większości osób całkowicie bezbolesny, ponieważ polega na schłodzeniu wybranej partii ciała do 3 st. C, co prowadzi do selektywnego uszkodzenia komórek tłuszczowych, które obumierają. Są one metabolizowane przez wątrobę i usuwane z organizmu.

Odchudzanie jeszcze nigdy nie było aż tak proste! Kriolipoliza przynosi trwałe efekty, ale na pierwsze widoczne zmiany trzeba poczekać około 2 tygodni, a na efekt ostateczny 6 tygodni. Dzieje się tak, ponieważ komórki tłuszczowe stopniowo uwalniają swoje lipidy, zanim zostaną wchłonięte za sprawą naturalnej przemiany materii. Wtedy zabieg można powtórzyć, jeżeli okaże się to potrzebne.

W Poznaniu to coraz popularniejsza metoda, która pozwala na bezpieczne odchudzanie, które nie wymaga wysiłku i wyrzeczeń. Długość zabiegu jest wyliczana automatycznie, na podstawie pomiaru grubości warstwy tkanki tłuszczowej schładzanej partii ciała. Podczas gdy niechciane fałdki same znikają, można się zrelaksować albo poddać innym rytuałom kosmetycznym.

Poznań pięknieje, warto dotrzymać mu kroku!

 

logo-cosmosoft 

 

Jest to pierwsze i jedyne urządzenie eliminujące zarówno podskórną tkankę tłuszczową jak i tłuszcz trzewny otaczający nasze organy wewnętrzne.

1 zabieg1h250 zł
Pakiet 12 zabiegów 2500 zł
 

Działanie to możliwe jest dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii wolno-zmiennego pola magnetycznego w tubie magnetycznej o stałej temperaturze.
 
Body Sculptor wytwarza pole magnetyczne, które otacza osobę poddaną zabiegowi działając jednocześnie na całe ciało, dzięki czemu jego energia zostaje dostarczona równomiernie nie tylko na całej powierzchni ciała, ale przenika do wnętrza, oddziałując na warstwę tłuszczu osadzoną na narządach wewnętrznych jak żołądek czy wątroba. Wolno-zmienne pole magnetyczne niskiej częstości wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczu przez otwieranie ich kanałów jonowych przez transfer energii tego pola.

Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikro-ciśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.
 
Dodatkowo zabieg redukuje cellulit i przyczynia się do znacznego zmniejszenia ilości wody w organizmie, ma także znakomity wpływ na poprawę krążenia.
 
 
Zabieg trwa godzinę i jest całkowicie bezbolesny, sprzyja natomiast ogólnemu zrelaksowaniu oraz regeneracji organizmu.
 
 
Zapraszamy na zabiegi COSMOSOFT jako pierwsi w Wielkopolsce!

Umów sie na wizytę: 518-443-779